| | Dieses Los wurde in 2 Auktionen angeboten. Das Kunstwerk wurde erstmals am 2006-02-13 vom Auktionshaus Rempex in Warsaw versteigert.
Technik | | Radierung |
| | ZEISING Ernst WalterWidok na Dreznoakwaforta, papier, 15,8 x 24,5 cm (odcisk (...) |
Technik | | Radierung |
| | Marino LUSY (1880-1953) -?Uliczka miejska akwaforta, akwatinta, papier z (...) |
Pejzaż wiejski (Adde Loci Faciem nec Fronde nec Arbore tecti) |
Technik | | Radierung |
| | RYLAND Wynne WilliamPejzaż wiejski (Adde Loci Faciem nec Fronde nec Arbore (...) |
Technik | | Radierung |
| | HÄGG Herman Axel Miasto portowe akwaforta, papier, 29 x 21 cm (odcisk płyty); (...) |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Pastelle, Papier |
| | Malarz nieokreślony, 1 poł. XX w. Głowa starego Chasyda pastel, papier, 24 x 17,8 cm ( w świetle oprawy); sygn. l.d.: M. Maz..... / 1929. 500 (...) |