10548
Rempex
Warsaw
Poland
2006-02-13
49

REMPEX

Poland, Warsaw, 2006-02-13

Katalog der Auktionslose

"1 Aukcja ON-LINE - sztuka dawna"

Anonym ausschließen
Gesamtsummen 49, Seiten 1 bis 10, aktuelle Seite 1
Widok na Drezno
ZEISING Walter Ernst 1876-1933,Widok na Drezno,Rempex PL 2006-02-13
Postennummer 103
Dieses Los wurde in 2 Auktionen angeboten. Das Kunstwerk wurde erstmals am 2006-02-13 vom Auktionshaus Rempex in Warsaw versteigert.
Radierung
Schätzungen
ZEISING Ernst WalterWidok na Dreznoakwaforta, papier, 15,8 x 24,5 cm (odcisk (...)
1880 - 1953
Uliczka miejska
LUSY Marino 1880-1953,Uliczka miejska,Rempex PL 2006-02-13
Postennummer 104
Radierung
Schätzungen
Marino LUSY (1880-1953) -?Uliczka miejska akwaforta, akwatinta, papier z (...)
Pejzaż wiejski (Adde Loci Faciem nec Fronde nec Arbore tecti)
RYLAND William Wynne 1732-1783,Pejzaż wiejski (Adde Loci Faciem nec Fronde nec Ar,Rempex 2006-02-13
Postennummer 119
Radierung
Schätzungen
RYLAND Wynne WilliamPejzaż wiejski (Adde Loci Faciem nec Fronde nec Arbore (...)
1835 - 1921
Miasto portowe
HAIG Axel Herman 1835-1921,Miasto portowe,Rempex PL 2006-02-13
Postennummer 102
Radierung
Schätzungen
HÄGG Herman Axel Miasto portowe akwaforta, papier, 29 x 21 cm (odcisk płyty); (...)
Głowa starego Chasyda
ANONYMOUS,Głowa starego Chasyda,1929,Rempex PL 2006-02-13
Postennummer 115
Original (Signiertes Werk)
Pastelle, Papier
Schätzungen
PLN 500 (EUR 132)
Datum des Werks
1929
24.00 X 17.80 cm
Malarz nieokreślony, 1 poł. XX w. Głowa starego Chasyda pastel, papier, 24 x 17,8 cm ( w świetle oprawy); sygn. l.d.: M. Maz..... / 1929. 500 (...)