| | Dieses Kunstwerk wurde wiederholt in 2 Auktionen angeboten. Das Kunstwerk wurde erstmals am 2005-08-24 vom Auktionshaus Rempex in Warsaw versteigert.
| | CHRZAN JanPejzaż z mostkiemolej, płótno, wym. 67 x 85 cm; sygn. p.d.: "J. (...) |
| | CHRZAN JanTrzy drzewaolej, płótno, wym. 67 x 83 cm; sygn. p.d.: "J. Chrzan"; (...) |
| | BURSKA ElwiraChałupyolej, płótno, wym. 54 x 65 cm; sygn. l.d.: "E. Burska - (...) |
| | Malarz nieokreślony Chata u stóp gór olej, płótno, wym. 61,5 x 80 cm; nie sygn. |
Technik | | Pastelle, Papier |
| | ROMPOLSKA - BOGUSŁAWSKA Portret mlodej kobiety pastel, papier, wym. 41 x 34 (...) |