10548
Rempex
Warsaw
Poland
2005-06-15
92

REMPEX

Poland, Warsaw, 2005-06-15

Katalog der Auktionslose

"100 Aukcja Dziel Sztuki i Antykow"

Anonym ausschließen
Gesamtsummen 92, Seiten 1 bis 19, aktuelle Seite 1
Abstrakcja
FIJALKOWSKI Stanislaw 1922-2020,Abstrakcja,Rempex PL 2005-06-15
Postennummer 312
Lithographie
Schätzungen
Abstrakcjalitografia, papier, 29 x 19,5 cm (w świetle passe-partout); sygn. (...)
Rozmowa
OBRYCKI Mikołaj 1977,Rozmowa,Rempex PL 2005-06-15
Postennummer 316
Dieses Los wurde in 2 Auktionen angeboten. Das Kunstwerk wurde erstmals am 2005-06-15 vom Auktionshaus Rempex in Warsaw versteigert.
Original (Signiertes Werk)
Acryl
Schätzungen
OBRYCKI Mikołaj Rozmowa akryl, płótno, 35 x 50 cm; sygn. i opisany na odwrocie (...)
Pejzaż
TETMAJER NAIMSKA Jadwiga 1891-1973,Pejzaż,Rempex PL 2005-06-15
Postennummer 241
Zugeschrieben
Ol
Schätzungen
Jadwiga TETMAJERÓWNA - NAIMSKA (1891 - 1975) - przypisywanyPejzaż olej, (...)
1884 - 1972
Akt kobiety
GROTT Teodor 1884-1972,Akt kobiety,Rempex PL 2005-06-15
Postennummer 265
Aquarell
Schätzungen
Akt kobietyakwarela, papier, 32 x 21,5 cm (w świetle oprawy); sygn. l. d.: (...)
1881 - 1973
Bukiet kwiatów
Picasso Pablo 1881-1973,Bukiet kwiatów,1958,Rempex PL 2005-06-15
Postennummer 301
Dieses Los wurde in 17 Auktionen angeboten. Das Kunstwerk wurde erstmals am 2005-06-15 vom Auktionshaus Rempex in Warsaw versteigert.
Lithographie
Schätzungen
Datum des Werks
PICASSO PabloBukiet kwiatów, 1958litografia barwna, papier, 64,5 x 49,5 cm (...)