Technik | | Lithographie |
| | Abstrakcjalitografia, papier, 29 x 19,5 cm (w świetle passe-partout); sygn. (...) |
| | Dieses Los wurde in 2 Auktionen angeboten. Das Kunstwerk wurde erstmals am 2005-06-15 vom Auktionshaus Rempex in Warsaw versteigert.
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Acryl |
| | OBRYCKI Mikołaj Rozmowa akryl, płótno, 35 x 50 cm; sygn. i opisany na odwrocie (...) |
Zuschreibung | | Zugeschrieben |
| | Jadwiga TETMAJERÓWNA - NAIMSKA (1891 - 1975) - przypisywanyPejzaż olej, (...) |
Technik | | Aquarell |
| | Akt kobietyakwarela, papier, 32 x 21,5 cm (w świetle oprawy); sygn. l. d.: (...) |
| | Dieses Los wurde in 17 Auktionen angeboten. Das Kunstwerk wurde erstmals am 2005-06-15 vom Auktionshaus Rempex in Warsaw versteigert.
Technik | | Lithographie |
| | PICASSO PabloBukiet kwiatów, 1958litografia barwna, papier, 64,5 x 49,5 cm (...) |