Martwa natura z gitarą - szkic do obrazu |
Technik | | Gouache |
| | gwasz, ołówek, papier, 12 x 25 cm; Cena wywoławcza : 500 zł Numer katalogowy: (...) |
Martwa natura z butelką i kieliszkami szkic do obrazu |
Technik | | Gouache |
| | gwasz, ołówek, papier, 21,5 x 14,5 cm Cena wywoławcza : 500 zł Numer (...) |
Wnętrze kościoła Mariackiego w Krakowie |
| | Dieses Los wurde in 4 Auktionen angeboten. Das Kunstwerk wurde erstmals am 2004-03-24 vom Auktionshaus Rempex in Warsaw versteigert.
Technik | | Lithographie |
| | 41,5 x 29,5 cm; sygn. u dołu: Teo (...) |
Technik | | Holzschnitt |
| | KOTLARCZYK Zygmunt Kataryniarz 1959 drzeworyt, papier, 22 x 15,5 cm (w świetle (...) |
Technik | | Siebdruck |
| | serigrafia, papier, 2/10, 55,5 x 55,5 cm (odcisk płyty); sygn. i dat. p.d.: (...) |