10548
Rempex
Warsaw
Poland
2004-03-24
123

REMPEX

Poland, Warsaw, 2004-03-24

Katalog der Auktionslose

"86 Aukcja Dziel Sztuki i Antykow"

Anonym ausschließen
Gesamtsummen 123, Seiten 1 bis 25, aktuelle Seite 1
1888 - 1961
Martwa natura z gitarą - szkic do obrazu
PRONASZKO Andrzej 1888-1961,Martwa natura z gitarą - szkic do obrazu,Rempex PL 2004-03-24
Postennummer 10
Gouache
Schätzungen
gwasz, ołówek, papier, 12 x 25 cm; Cena wywoławcza : 500 zł Numer katalogowy: (...)
1888 - 1961
Martwa natura z butelką i kieliszkami szkic do obrazu
PRONASZKO Andrzej,Martwa natura z butelką i kieliszkami szkic do obr,1952,Rempex 2004-03-24
Postennummer 11
Gouache
Schätzungen
Datum des Werks
gwasz, ołówek, papier, 21,5 x 14,5 cm Cena wywoławcza : 500 zł Numer (...)
1884 - 1972
Wnętrze kościoła Mariackiego w Krakowie
GROTT Teodor 1884-1972,Wnętrze kościoła Mariackiego w Krakowie,Rempex PL 2004-03-24
Postennummer 102
Dieses Los wurde in 4 Auktionen angeboten. Das Kunstwerk wurde erstmals am 2004-03-24 vom Auktionshaus Rempex in Warsaw versteigert.
Lithographie
Schätzungen
41,5 x 29,5 cm; sygn. u dołu: Teo (...)
1917 - 1996
Kataryniarz 1959
KOTLARCZYK Zygmunt 1917-1996,Kataryniarz 1959,1959,Rempex PL 2004-03-24
Postennummer 310
Holzschnitt
Schätzungen
Datum des Werks
KOTLARCZYK Zygmunt Kataryniarz 1959 drzeworyt, papier, 22 x 15,5 cm (w świetle (...)
1924 - 2000
CLGNO 1998
STARCZEWSKI Antoni 1924-2000,CLGNO 1998,1998,Rempex PL 2004-03-24
Postennummer 303
Siebdruck
Schätzungen
Datum des Werks
serigrafia, papier, 2/10, 55,5 x 55,5 cm (odcisk płyty); sygn. i dat. p.d.: (...)