Technik | | Radierung |
| | akwaforta, papier, 10,5 x 15,5 cm (odcisk płyty);sygn. p. d. : L. Lewicki; (...) |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Lithographie |
| | Wnętrze synagogi D. JUTKOWSKA sucha igła, 28 x 20,6 cm (odcisk płyty; sygn. (...) |
Technik | | Holzschnitt |
| | drzeworyt, 22,5 x 29, 5 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d. (ołówkiem): (...) |
Technik | | Tusche |
| | tusz, papier, 46 x 35 cm (w świetle passe-partout); sygn. i dat. l.d.: 1961 / (...) |
Karty ze szkicownika (15 plansz) |
Technik | | Tusche |
| | Malarz nieokreślony, polski ok. 1930 Karty ze szkicownika (15 plansz) 15 plansz, w tym 3 dwustronne; studia aktu, szkice pejzażowe, sceny rodzajowe; tusz lawowany, akwarela, piórko, papier, wymiary arkusza zbliżone do 23 x 29,5 cm 900 zł |