10548
Rempex
Warsaw
Poland
2004-01-28
117

REMPEX

Poland, Warsaw, 2004-01-28

Katalog der Auktionslose

"84 Aukcja Dziel Sztuki i Antykow"

Anonym ausschließen
Gesamtsummen 117, Seiten 1 bis 24, aktuelle Seite 1
1906 - 1973
Macierzyństwo ok. 1932
LEWICKI Leopold 1906-1973,Macierzyństwo ok. 1932,1925,Rempex PL 2004-01-28
Postennummer 107
Radierung
Schätzungen
Datum des Werks
akwaforta, papier, 10,5 x 15,5 cm (odcisk płyty);sygn. p. d. : L. Lewicki; (...)
Wnętrze synagogi
JUTKOWSKA D,Wnętrze synagogi,Rempex PL 2004-01-28
Postennummer 106
Original (Signiertes Werk)
Lithographie
Schätzungen
Wnętrze synagogi D. JUTKOWSKA sucha igła, 28 x 20,6 cm (odcisk płyty; sygn. (...)
Scena we wnętrzu
KULISIEWICZ Tadeusz 1899-1988,Scena we wnętrzu,Rempex PL 2004-01-28
Postennummer 102
Holzschnitt
Schätzungen
drzeworyt, 22,5 x 29, 5 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d. (ołówkiem): (...)
Ulica kamienna 1961
BRONIKOWSKA Maria 1922-1998,Ulica kamienna 1961,1961,Rempex PL 2004-01-28
Postennummer 303
Tusche
Schätzungen
Datum des Werks
tusz, papier, 46 x 35 cm (w świetle passe-partout); sygn. i dat. l.d.: 1961 / (...)
Karty ze szkicownika (15 plansz)
ANONYMOUS,Karty ze szkicownika (15 plansz),Rempex PL 2004-01-28
Postennummer 229
Tusche
Schätzungen
PLN 900 (EUR 190)
23.00 X 29.50 cm
Malarz nieokreślony, polski ok. 1930 Karty ze szkicownika (15 plansz) 15 plansz, w tym 3 dwustronne; studia aktu, szkice pejzażowe, sceny rodzajowe; tusz lawowany, akwarela, piórko, papier, wymiary arkusza zbliżone do 23 x 29,5 cm 900 zł