| | Dieses Los wurde in 2 Auktionen angeboten. Das Kunstwerk wurde erstmals am 2003-08-27 vom Auktionshaus Rempex in Warsaw versteigert.
Technik | | Paier, Karton |
| | KRAMARCZYK Stanisław Postacie ołówek, papier, 17,5 x 17,5 cm (w swietle passe (...) |
Konferencja prasowa z Chrystusem |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Paier, Karton |
| | POPIEL Andrzej Konferencja prasowa z Chrystusem 1977 linoryt, papier, 7/50, 50 (...) |
Technik | | Radierung |
| | FRENKIEL Stanisław Trzy gracje 1993 akwaforta, papier, 3/30, 33 x 20,5 cm (...) |
| | olej, płótno, wym. 51,5 x 39 cm; sygn. p. d.: E. DWURNIK Cena wywoławcza : 1 (...) |
| | olej, płótno, 40,5 x 49 cm; sygn. p.d.: R. Bratkowski / Capri. Cena wywoławcza (...) |