10548
Rempex
Warsaw
Poland
2003-08-27
87

REMPEX

Poland, Warsaw, 2003-08-27

Katalog der Auktionslose

"79 Aukcja Dziel Sztuki i Antykow"

Anonym ausschließen
Gesamtsummen 87, Seiten 1 bis 18, aktuelle Seite 1
Postacie
KRAMARCZYK Stanisław 1904-1977,Postacie,Rempex PL 2003-08-27
Postennummer 105
Dieses Los wurde in 2 Auktionen angeboten. Das Kunstwerk wurde erstmals am 2003-08-27 vom Auktionshaus Rempex in Warsaw versteigert.
Paier, Karton
Schätzungen
KRAMARCZYK Stanisław Postacie ołówek, papier, 17,5 x 17,5 cm (w swietle passe (...)
Konferencja prasowa z Chrystusem
POPIEL Andrzej 1900-1900,Konferencja prasowa z Chrystusem,1977,Rempex PL 2003-08-27
Postennummer 302
Original (Signiertes Werk)
Paier, Karton
Schätzungen
Datum des Werks
POPIEL Andrzej Konferencja prasowa z Chrystusem 1977 linoryt, papier, 7/50, 50 (...)
1918 - 2001
Trzy gracje 1993
FRENKIEL Stanislaw 1918-2001,Trzy gracje 1993,1993,Rempex PL 2003-08-27
Postennummer 303
Radierung
Schätzungen
Datum des Werks
FRENKIEL Stanisław Trzy gracje 1993 akwaforta, papier, 3/30, 33 x 20,5 cm (...)
1943 - 2018
Domy
DWURNIK Edward 1943-2018,Domy,Rempex PL 2003-08-27
Postennummer 310
Ol
Schätzungen
olej, płótno, wym. 51,5 x 39 cm; sygn. p. d.: E. DWURNIK Cena wywoławcza : 1 (...)
1869 - 1954
Capri
BRATKOWSKI Roman 1869-1954,Capri,Rempex PL 2003-08-27
Postennummer 236
Ol
Schätzungen
olej, płótno, 40,5 x 49 cm; sygn. p.d.: R. Bratkowski / Capri. Cena wywoławcza (...)