10548
Rempex
Warsaw
Poland
2002-09-25
88

REMPEX

Poland, Warsaw, 2002-09-25

Katalog der Auktionslose

"69 Aukcja Dziel Sztuki i Antykow"

Anonym ausschließen
Gesamtsummen 88, Seiten 1 bis 18, aktuelle Seite 1
1869 - 1946
Prosto przed siebie z cyklu "Tancerka" - Guerrero (VI)
Mehoffer Jozef 1869-1946,Prosto przed siebie z cyklu "Tancerka" - Guerrero (VI),Rempex PL 2002-09-25
Postennummer 108
Weichgrundätzung, Vernis mou
Schätzungen
por.: Józef Mehoffer. Katalog wystawy zbiorowej, Muzeum Narodowe w Krakowie XI (...)
1885 - 1931
W górach
MACKIEWICZ Kamil 1885-1931,W górach,Rempex PL 2002-09-25
Postennummer 220
Aquarell
Schätzungen
akwarela, gwasz, papier, 19,5 x 13 cm (w świetle oprawy), sygn. p.d.: Kamil (...)
1903 - 1976
Postać kobiety
UNIECHOWSKI Antoni 1903-1976,Postać kobiety,Rempex PL 2002-09-25
Postennummer 223
Tusche
Schätzungen
piórko, tusz, akwarela, papier, 28,5 x 20 cm (w świetle oprawy); sygn. p.d.: (...)
1918 - 2001
Koza 1962
PANEK Jerzy 1918-2001,Koza 1962,1962,Rempex PL 2002-09-25
Postennummer 312
Tusche
Schätzungen
Datum des Werks
sygn. i dat. p. g.: Panek 1962, dat p. d.: 9.XI. Cena wywoławcza : 700 zł (...)
1907 - 1989
Szkic sceny historycznej
TOPOLSKI Feliks 1907-1989,Szkic sceny historycznej,Rempex PL 2002-09-25
Postennummer 113
Bleistift
Schätzungen
węgiel, kredka, papier, 35 x 45 cm; sygn. p.d.: Feliks Topolski 18.5.1955 (...)