10548
Rempex
Warsaw
Poland
2001-09-26
13

REMPEX

Poland, Warsaw, 2001-09-26

Katalog der Auktionslose

"30 Aukcja wg. systemu Vickrey'a"

Gesamtsummen 13, Seiten 1 bis 3, aktuelle Seite 1
POŻEGNANIE
Von KOSSAK Wojciech 1857-1942,POŻEGNANIE,Rempex PL 2001-09-26
Postennummer 1
Ol
Schätzungen
sygnowany u dołu z prawej: WKossak Paris, z lewej: W. KOSSAK / PARIS (podpis (...)
1881 - 1970
ANIOŁ STRÓŻ
HOFMAN Wlastimil 1881-1970,ANIOŁ STRÓŻ,1923,Rempex PL 2001-09-26
Postennummer 13
Ol, Leinwand
Schätzungen
Datum des Werks
Dodatkowy opisHofman, syn Polki i Czecha, w 1889 przyjechał z rodziną do (...)
MURZYN
MUTER Marie Melania 1876-1967,MURZYN,Rempex PL 2001-09-26
Postennummer 15
Ol
Schätzungen
sygnowany u góry z prawej: Muter Cena wywoławcza : * Numer katalogowy: 15 cena (...)
WSPOMNIENIE Z CEJLONU
WITKIEWICZ WITKACY Stanislaw Ignacy 1885-1939,WSPOMNIENIE Z CEJLONU,Rempex PL 2001-09-26
Postennummer 14
Pastell
Schätzungen
sygnowany u dołu z prawej: S. I. Witkiewicz / ... [Wspomnienie ? - napis słabo (...)
1881 - 1970
SCENA ALEGORYCZNA - POLONIA I ŻOŁNIERZ POLSKI
HOFMAN Wlastimil 1881-1970,SCENA ALEGORYCZNA - POLONIA I ŻOŁNIERZ POLSKI,Rempex PL 2001-09-26
Postennummer 16
Dieses Los wurde in 2 Auktionen angeboten. Das Kunstwerk wurde erstmals am 2001-09-26 vom Auktionshaus Rempex in Warsaw versteigert.
Ol
Schätzungen
sygn. u dołu - Wlastimil Hofman, w prawym dolnym rogu pięcioramienna gwiazda (...)