| | sygnowany u dołu z prawej: WKossak Paris, z lewej: W. KOSSAK / PARIS (podpis (...) |
| | Dodatkowy opisHofman, syn Polki i Czecha, w 1889 przyjechał z rodziną do (...) |
| | sygnowany u góry z prawej: Muter Cena wywoławcza : * Numer katalogowy: 15 cena (...) |
Technik | | Pastell |
| | sygnowany u dołu z prawej: S. I. Witkiewicz / ... [Wspomnienie ? - napis słabo (...) |
SCENA ALEGORYCZNA - POLONIA I ŻOŁNIERZ POLSKI |
| | Dieses Los wurde in 2 Auktionen angeboten. Das Kunstwerk wurde erstmals am 2001-09-26 vom Auktionshaus Rempex in Warsaw versteigert.
| | sygn. u dołu - Wlastimil Hofman, w prawym dolnym rogu pięcioramienna gwiazda (...) |