11001
Polwiss Art
Warsaw
Poland
2011-02-21
107

POLWISS ART

Poland, Warsaw, 2011-02-21

Katalog- und Auktionsergebnisse

"VI Aukcja Mlodej Sztuki"

Schließen Sie Lose aus, die keinen Zuschlag haben
Gesamtsummen 107, Seiten 1 bis 22, aktuelle Seite 1
Bez tytułu
BORKOWSKA Agnieszka 1978,Bez tytułu,2011,Polwiss Art PL 2011-02-21
Postennummer 1
Ol, Leinwand
Auszeichnung
Datum des Werks
Agnieszka Borkowska Bez tytułu, 2011 numer katalogowy: 1 olej, płótno 73x92 cm (...)
MICHALIK Piotr,Plecy,2009,Polwiss Art PL 2011-02-21
Postennummer 2
Acryl
Auszeichnung
Datum des Werks
Piotr Michalik Plecy, 2009 numer katalogowy: 2 akryl, płótno 50x30 cm powiększ (...)
ZIELASKOWSKA Gossia 1983,Lot,2008,Polwiss Art PL 2011-02-21
Postennummer 3
Ol, Leinwand
Auszeichnung
Datum des Werks
Gossia Zielaskowska Lot, 2008 numer katalogowy: 3 olej, płótno 70x100 cm (...)
Ulica
LASA Roman 1975,Ulica,2010,Polwiss Art PL 2011-02-21
Postennummer 4
Acryl
Auszeichnung
Datum des Werks
Roman Lasa Ulica, 2010 numer katalogowy: 4 akryl, płótno 71,5x49,5 cm powiększ (...)
Real z cyklu Romantic
SWACHA Seweryn 1979,Real z cyklu Romantic,2010,Polwiss Art PL 2011-02-21
Postennummer 5
Acryl
Auszeichnung
Datum des Werks
Seweryn Swacha Real z cyklu Romantic, 2010 numer katalogowy: 5 wydruk, akryl, (...)