| | Agnieszka Borkowska Bez tytułu, 2011 numer katalogowy: 1 olej, płótno 73x92 cm (...) |
Technik | | Acryl |
| | Piotr Michalik Plecy, 2009 numer katalogowy: 2 akryl, płótno 50x30 cm powiększ (...) |
| | Gossia Zielaskowska Lot, 2008 numer katalogowy: 3 olej, płótno 70x100 cm (...) |
Technik | | Acryl |
| | Roman Lasa Ulica, 2010 numer katalogowy: 4 akryl, płótno 71,5x49,5 cm powiększ (...) |
Technik | | Acryl |
| | Seweryn Swacha Real z cyklu Romantic, 2010 numer katalogowy: 5 wydruk, akryl, (...) |