11001
Polwiss Art
Warsaw
Poland
2010-03-09
109

POLWISS ART

Poland, Warsaw, 2010-03-09

Katalog- und Auktionsergebnisse

"Aukcja Mlodej Sztuki"

Schließen Sie Lose aus, die keinen Zuschlag haben
Gesamtsummen 109, Seiten 1 bis 22, aktuelle Seite 1
Bez tytułu
KAWIORSKA Marta,Bez tytułu,2006,Polwiss Art PL 2010-03-09
Postennummer 1
Ol, Leinwand
Schätzungen
Auszeichnung
Datum des Werks
KAWIORSKA Marta Bez tytułu, 2006 olej, płótno; 25 x 25 cm sygn. na odwrocie: (...)
Vaginette # 07
GOMULICKI Maurycy 1969,Vaginette # 07,Polwiss Art PL 2010-03-09
Postennummer 2
Mischtechnik
Schätzungen
Auszeichnung
GOMULICKI Maurycy Vaginette # 07 technika własna, 20 x 20 cm sygn. na (...)
Na plaży
BEC Dominika,Na plaży,2008,Polwiss Art PL 2010-03-09
Postennummer 3
Ol, Leinwand
Schätzungen
Auszeichnung
Datum des Werks
BĘC Dominika Na plaży, 2008 olej, płótno; 30 x 37 cm sygn. na odwrocie (...)
Bez tytułu
BERDOWSKA Tamara 1962,Bez tytułu,2009,Polwiss Art PL 2010-03-09
Postennummer 4
Ol, Leinwand
Schätzungen
Auszeichnung
Datum des Werks
BERDOWSKA Tamara Bez tytułu, 2009 olej, płótno; 30 x 30 cm sygn. na odwrocie; (...)
Drabinka VII
CIĘŻKI Jakub 1979,Drabinka VII,2006,Polwiss Art PL 2010-03-09
Postennummer 5
Mischtechnik
Schätzungen
Auszeichnung
Datum des Werks
CIĘŻKI Jakub Drabinka VII, 2006 technika mieszana, płótno; 200 x 150 cm sygn. (...)