| | KAWIORSKA Marta Bez tytułu, 2006 olej, płótno; 25 x 25 cm sygn. na odwrocie: (...) |
Technik | | Mischtechnik |
| | GOMULICKI Maurycy Vaginette # 07 technika własna, 20 x 20 cm sygn. na (...) |
| | BĘC Dominika Na plaży, 2008 olej, płótno; 30 x 37 cm sygn. na odwrocie (...) |
| | BERDOWSKA Tamara Bez tytułu, 2009 olej, płótno; 30 x 30 cm sygn. na odwrocie; (...) |
Technik | | Mischtechnik |
| | CIĘŻKI Jakub Drabinka VII, 2006 technika mieszana, płótno; 200 x 150 cm sygn. (...) |