11002
Polski Dom Aukcyjny SZTUKA
Krakow
Poland
2008-06-05
94

POLSKI DOM AUKCYJNY SZTUKA

Poland, Krakow, 2008-06-05

Katalog der Auktionslose

"Aukcja Dziel Sztuki"

Anonym ausschließen
Gesamtsummen 94, Seiten 1 bis 19, aktuelle Seite 1
AMBROZIAK Sylwester 1964,ZALOTY,2003,Polski Dom Aukcyjny SZTUKA PL 2008-06-05
Postennummer 93
Tusche, Papier
Schätzungen
Datum des Werks
Tusz, papier, 24 x 33,5 cm w świetle passe-partout, sygnowany p.d. "A 2003" (...)
1914 - 2006
MATKA Z DWOJGIEM DZIECI
SKURPSKI Hieronim 1914-2006,MATKA Z DWOJGIEM DZIECI,1960,Polski Dom Aukcyjny SZTUKA PL 2008-06-05
Postennummer 45
Tusche, Papier
Schätzungen
Datum des Werks
tusz, piórko na papierze, 27 x 22 cm, sygnowany l.d. "Skurpski60", u dołu (...)
1878 - 1954
AKT
CYBULSKI Tadeusz 1878-1954,AKT,Polski Dom Aukcyjny SZTUKA PL 2008-06-05
Postennummer 94
Ol
Schätzungen
Węgiel na papierze, 32 x 19 cm, sygnowany l.d. "TCyb" Dodatkowy opis Ze (...)
1878 - 1954
AKT TYŁEM
CYBULSKI Tadeusz 1878-1954,AKT TYŁEM,Polski Dom Aukcyjny SZTUKA PL 2008-06-05
Postennummer 95
Ol
Schätzungen
1930 - 1999
CZŁOWIEK I PTAK
LEBENSTEIN Jean 1930-1999,CZŁOWIEK I PTAK,Polski Dom Aukcyjny SZTUKA PL 2008-06-05
Postennummer 23
Lithographie
Schätzungen
litografia barwna, 32 x 23 cm, sygnowana ołówkiem l.d."Lebenstein" i "3/100" (...)