Technik | | Tusche, Papier |
| | Tusz, papier, 24 x 33,5 cm w świetle passe-partout, sygnowany p.d. "A 2003" (...) |
Technik | | Tusche, Papier |
| | tusz, piórko na papierze, 27 x 22 cm, sygnowany l.d. "Skurpski60", u dołu (...) |
| | Węgiel na papierze, 32 x 19 cm, sygnowany l.d. "TCyb" Dodatkowy opis Ze (...) |
Technik | | Lithographie |
| | litografia barwna, 32 x 23 cm, sygnowana ołówkiem l.d."Lebenstein" i "3/100" (...) |