Technik | | Porzellan |
| | MOTYL, Porzellanfabrik Muller Co, Seedorf, po 1907 Porcelana biała szkliwiona (...) |
SOBÓR ALEKSANDRA NEWSKIEGO W TALLINIE |
Technik | | Radierung |
| | GRAFIK SKANDYNAWSKI LUB ROSYJSKI, 1. poł. XX w. SOBÓR ALEKSANDRA NEWSKIEGO W (...) |
Zuschreibung | | Schüler |
Technik | | Zeichnung |
| | Malarz nieokreślony, polski XIX w. Rysunek piórkiem na szkicu ołówkowym 13,4 x (...) |
CZTERY KONNE POSTACIE ŻOŁNIERZY |
Technik | | Aquarell |
| | TYC Wacław ŻANDARM Akwarela, szkic rysunkowy; 34 x 29 cm w świetle oprawy (...) |
Technik | | Aquarell |
| | TYC Wacław TRĘBACZ UŁANÓW AUSTRIACKICH Akwarela, szkic rysunkowy; 34 x 29 cm w (...) |