10990
Ostoya
Warsaw
Poland
2009-07-25
105

OSTOYA

Poland, Warsaw, 2009-07-25

Katalog- und Auktionsergebnisse

"Aukcja malarstwa i rzemiosla artystycznego"

Anonym ausschließen
Schließen Sie Lose aus, die keinen Zuschlag haben
Gesamtsummen 105, Seiten 1 bis 21, aktuelle Seite 1
MOTYL
ANONYMOUS,MOTYL,1907,Ostoya PL 2009-07-25
Postennummer 165
Porzellan
Schätzungen
PLN 200 (EUR 48)
Datum des Werks
1907
5.50 X 0 cm
MOTYL, Porzellanfabrik Muller Co, Seedorf, po 1907 Porcelana biała szkliwiona (...)
SOBÓR ALEKSANDRA NEWSKIEGO W TALLINIE
ROSYJSKI Lub,SOBÓR ALEKSANDRA NEWSKIEGO W TALLINIE,1905,Ostoya PL 2009-07-25
Postennummer 142
Radierung
Schätzungen
Datum des Werks
GRAFIK SKANDYNAWSKI LUB ROSYJSKI, 1. poł. XX w. SOBÓR ALEKSANDRA NEWSKIEGO W (...)
GŁOWA MĘŻCZYZNY
POLISH SCHOOL,GŁOWA MĘŻCZYZNY,1869,Ostoya PL 2009-07-25
Postennummer 65
Schüler
Zeichnung
Schätzungen
Datum des Werks
Malarz nieokreślony, polski XIX w. Rysunek piórkiem na szkicu ołówkowym 13,4 x (...)
CZTERY KONNE POSTACIE ŻOŁNIERZY
Tyc Wacław 1900-1900,CZTERY KONNE POSTACIE ŻOŁNIERZY,1973,Ostoya PL 2009-07-25
Postennummer 148D
Aquarell
Schätzungen
Datum des Werks
TYC Wacław ŻANDARM Akwarela, szkic rysunkowy; 34 x 29 cm w świetle oprawy (...)
Tyc Wacław 1900-1900,CZTERY KONNE POSTACIE ŻOŁNIERZY,1974,Ostoya PL 2009-07-25
Postennummer 148A
Aquarell
Schätzungen
Datum des Werks
TYC Wacław TRĘBACZ UŁANÓW AUSTRIACKICH Akwarela, szkic rysunkowy; 34 x 29 cm w (...)