| | NAŁĘCZ Halima Olej, płótno 35,3 x 45,7 cm Sygnowany p. d.: Nalecz 68 Na (...) |
| | DROZD Stanisław Marek Olej, płyta 34 x 46 cm Sygnowany p.d.: DROZD |
Technik | | Radierung |
| | PRĘGOWSKA Bogumiła Akwaforta z akwatintą 38 x 48 cm w świetle passe-partout (...) |
| | Dieses Kunstwerk wurde wiederholt in 2 Auktionen angeboten. Das Kunstwerk wurde erstmals am 2009-03-14 vom Auktionshaus Ostoya in Warsaw versteigert.
Technik | | Aquarell, Gouache |
| | STANNY Janusz Akwarela, gwasz, papier 43,5 x 61 cm Sygnowany p.d.: Stanny J. (...) |
Technik | | Aquarell |
| | M. BIELECKI CHŁOPIEC NA KONIU, 1923 Akwarela, papier 29,2 x 21,8 cm w świetle (...) |