Technik | | Leinwand |
| | CHLEBOWSKI StanisławWILLA WŁOSKA Z CYPRYSAMI Płótno naklejone na tekturę; 50,7 (...) |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Mischtechnik |
| | BORUCIŃSKI MichałWODOZBIÓR W PARKU SASKIM Technika własna; 82 x 68,5 cm (...) |
Technik | | Bleistift, Papier |
| | STAWIŃSKI BolesławPORTRET LUDWIKA PUGETA, około 1935 Ołówek, papier; 26,5 x (...) |
Technik | | Aquarell |
| | Malarz nieokreślony, XX w. TRĘBACZ Akwarela, papier; 21 x 30 cm w świetle passe-partout 600 zł Obraz najwyraźniej nawiązuje do malarstwa z pracowni Kossaków. Na pierwszym planie widzimy trębacza Legionów Polskich siedzącego na koniu maści kasztanowej. W (...) |
Technik | | Mischtechnik |
| | BARTNIK Grażyna SUBTELNY II, 2007 Technika własna; 40 x 40 cm Na odwrocie (...) |