10990
Ostoya
Warsaw
Poland
2007-04-21
77

OSTOYA

Poland, Warsaw, 2007-04-21

Katalog- und Auktionsergebnisse

"61 Aukcja malarstwa i rzemiosla"

Anonym ausschließen
Schließen Sie Lose aus, die keinen Zuschlag haben
Gesamtsummen 77, Seiten 1 bis 16, aktuelle Seite 1
WILLA WŁOSKA Z CYPRYSAMI
CHLEBOWSKI Stanislaw 1835-1884,WILLA WŁOSKA Z CYPRYSAMI,Ostoya PL 2007-04-21
Postennummer 19
Leinwand
CHLEBOWSKI StanisławWILLA WŁOSKA Z CYPRYSAMI Płótno naklejone na tekturę; 50,7 (...)
1885 - 1976
WODOZBIÓR W PARKU SASKIM
BORUCINSKI Michal 1885-1976,WODOZBIÓR W PARKU SASKIM,Ostoya PL 2007-04-21
Postennummer 126
Original (Signiertes Werk)
Mischtechnik
BORUCIŃSKI MichałWODOZBIÓR W PARKU SASKIM Technika własna; 82 x 68,5 cm (...)
1908 - 1983
PORTRET LUDWIKA PUGETA
STAWINSKI Boleslaw 1908-1983,PORTRET LUDWIKA PUGETA,1935,Ostoya PL 2007-04-21
Postennummer 136
Original (Signiertes Werk)
Bleistift, Papier
Datum des Werks
STAWIŃSKI BolesławPORTRET LUDWIKA PUGETA, około 1935 Ołówek, papier; 26,5 x (...)
TRĘBACZ
ANONYMOUS,TRĘBACZ,Ostoya PL 2007-04-21
Postennummer 39
Aquarell
Schätzungen
PLN 600 (EUR 158)
21.00 X 30.00 cm
Malarz nieokreślony, XX w. TRĘBACZ Akwarela, papier; 21 x 30 cm w świetle passe-partout 600 zł Obraz najwyraźniej nawiązuje do malarstwa z pracowni Kossaków. Na pierwszym planie widzimy trębacza Legionów Polskich siedzącego na koniu maści kasztanowej. W (...)
SUBTELNY II
BARTNIK Grazina 1952,SUBTELNY II,2007,Ostoya PL 2007-04-21
Postennummer 140
Mischtechnik
Schätzungen
Datum des Werks
BARTNIK Grażyna SUBTELNY II, 2007 Technika własna; 40 x 40 cm Na odwrocie (...)