10990
Ostoya
Warsaw
Poland
2006-02-11
76

OSTOYA

Poland, Warsaw, 2006-02-11

Katalog- und Auktionsergebnisse

"50 Aukcja malarstwa i rzemiosla artystycznego"

Anonym ausschließen
Schließen Sie Lose aus, die keinen Zuschlag haben
Gesamtsummen 76, Seiten 1 bis 16, aktuelle Seite 1
GDAŃSK-ULICA PODUTYŃSKA
KROL Zdzislaw 1921,GDAŃSK-ULICA PODUTYŃSKA,1942,Ostoya PL 2006-02-11
Postennummer 101
Holzschnitt
Schätzungen
Datum des Werks
KRÓL Zdzisław GDAŃSK-ULICA PODUTYŃSKA, 1942 Drzeworyt; 25 x 30,5 cm w świetle (...)
1875 - 1944
STANOWISKO OBSERWATORA II
KAMOCKI Stanisław 1875-1944,STANOWISKO OBSERWATORA II,Ostoya PL 2006-02-11
Postennummer 103
Ton
Schätzungen
KAMOCKI Stanisław STANOWISKO OBSERWATORA II Autolitografia 1934, 31 x 21 cm w (...)
1883 - 1956
WIDOK NA KATEDRĘ WILEŃSKĄ
MIEDZYBLOCKI Adam 1883-1956,WIDOK NA KATEDRĘ WILEŃSKĄ,1945,Ostoya PL 2006-02-11
Postennummer 44
Aquarell
Schätzungen
Datum des Werks
MIĘDZYBŁOCKI AdamWIDOK NA KATEDRĘ WILEŃSKĄ, 1945Akwarela, papier; 22 x 29 cm w (...)
1883 - 1956
WIDOK NA KOLUMNĘ ZYGMUNTA
MIEDZYBLOCKI Adam 1883-1956,WIDOK NA KOLUMNĘ ZYGMUNTA,Ostoya PL 2006-02-11
Postennummer 48
Aquarell
Schätzungen
MIĘDZYBŁOCKI AdamWIDOK NA KOLUMNĘ ZYGMUNTAAkwarela, papier; 18 x 20,5 cm w (...)
1910 - 1972
BARBAKAN WARSZAWSKI
RASSALSKI Stefan 1910-1972,BARBAKAN WARSZAWSKI,Ostoya PL 2006-02-11
Postennummer 100
Holzschnitt
Schätzungen
RASSALSKI StefanBARBAKAN WARSZAWSKIDrzeworyt; 49,5 x 36 cm w świetle Sygnowany (...)