Technik | | Radierung |
| | akwaforta, wym.: 55 x 52 mm, sygn. oł. p.d., pł. p.g. |
Kościół Katedralny we Lwowie |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Lithographie |
| | litografia, wym.: 195 x 240 mm, sygn. pł. Grafika z: Galicja w obrazach, Lwów (...) |
Technik | | Aquatinta |
| | akwatinta, akwaforta, wym.: 114 x 153 mm, sygn. oł. p.d. |
Technik | | Radierung |
| | GLASNER JakubPejzaż miejskiakwaforta, wym.: 240 x 160 mm, sygn. oł. p.d. |
Don Kichot i Sanczo Pansa oraz kobiety galopujące na koniach (Odjazd) 1925 |
Technik | | Holzschnitt |
| | LAM WładysławDon Kichot i Sanczo Pansa oraz kobiety galopujące na koniach (...) |