10997
Nautilus
Krakow
Poland
2004-04-03
131

NAUTILUS

Poland, Krakow, 2004-04-03

Katalog der Auktionslose

"10 Aukcja Malarstwa, Rysunku i Grafiki"

Arbeiten ohne Bild ausschließen
Gesamtsummen 131, Seiten 1 bis 27, aktuelle Seite 1
Pejzaż miejski
JAKUBOWSKI Stanislaw 1881-1934,Pejzaż miejski,Nautilus PL 2004-04-03
Postennummer 114
Radierung
Schätzungen
akwaforta, wym.: 55 x 52 mm, sygn. oł. p.d., pł. p.g.
Kościół Katedralny we Lwowie
ŻYCHOWICZ Teofil,Kościół Katedralny we Lwowie,Nautilus PL 2004-04-03
Postennummer 88
Original (Signiertes Werk)
Lithographie
Schätzungen
litografia, wym.: 195 x 240 mm, sygn. pł. Grafika z: Galicja w obrazach, Lwów (...)
Wiejska zagroda
JAKUBOWSKI Stanislaw 1881-1934,Wiejska zagroda,Nautilus PL 2004-04-03
Postennummer 117
Aquatinta
Schätzungen
akwatinta, akwaforta, wym.: 114 x 153 mm, sygn. oł. p.d.
1879 - 1942
Pejzaż miejski
GLASNER Jakob 1879-1942,Pejzaż miejski,Nautilus PL 2004-04-03
Postennummer 108
Radierung
Schätzungen
GLASNER JakubPejzaż miejskiakwaforta, wym.: 240 x 160 mm, sygn. oł. p.d.
1893 - 1984
Don Kichot i Sanczo Pansa oraz kobiety galopujące na koniach (Odjazd) 1925
LAM Wladyslaw 1893-1984,Don Kichot i Sanczo Pansa oraz kobiety galopujące ,1925,Nautilus 2004-04-03
Postennummer 131
Holzschnitt
Schätzungen
Datum des Werks
LAM WładysławDon Kichot i Sanczo Pansa oraz kobiety galopujące na koniach (...)