10988
Nagyhazi galeria
Budapest
Hungary
2012-05-22
201

NAGYHAZI GALERIA

Hungary, Budapest, 2012-05-22

Katalog- und Auktionsergebnisse

"183 - Regi mesterek es 19. szazadi festmenyek"

Anonym ausschließen
Schließen Sie Lose aus, die keinen Zuschlag haben
Gesamtsummen 201, Seiten 1 bis 41, aktuelle Seite 1
Dombos táj I. és Dombos táj II
Harpignies Henri Joseph 1819-1916,Dombos táj I. és Dombos táj II,1883,Nagyhazi galeria HU 2012-05-22
Postennummer 4
Original (Signiertes Werk)
Aquarell
Datum des Werks
4 - Harpignies, Henry - Joseph (Valenciennes, 1819 - Saint - Privé, 1916) (...)
Sziklás táj hegyikecskékkel
MANSBARTH L,Sziklás táj hegyikecskékkel,1856,Nagyhazi galeria HU 2012-05-22
Postennummer 5
Tusche
Datum des Werks
5 - Mansbarth, L. jelzéssel Sziklás táj hegyikecskékkel, 1856 lavírozott tus, (...)
Vízparti táj alakokkal
MIKSA REISZMANN Karoly 1856-1917,Vízparti táj alakokkal,1878,Nagyhazi galeria HU 2012-05-22
Postennummer 6
Original (Signiertes Werk)
Tusche
Datum des Werks
6 - Reissmann Károly Miksa (Neustadt, 1856 - Budapest, 1917) Vízparti táj (...)
1600 - 1671
Pál apostol
COSSIERS Jan 1600-1671,Pál apostol,Nagyhazi galeria HU 2012-05-22
Postennummer 31
Ol
31 - Cossiers, Jan (Antwerpen, 1600 - Antwerpen, 1671) Pál apostol olaj, fa (...)
Ismeretlen férfi, mint Szent Hermenegildus
ANONYMOUS,Ismeretlen férfi, mint Szent Hermenegildus,Nagyhazi galeria HU 2012-05-22
Postennummer 32
Original (Signiertes Werk)
Ol
100.00 X 84.00 cm
32 - Bresciai festõ, 1580 körül Ismeretlen férfi, mint Szent Hermenegildus olaj, vászon 100*84 cm j.n. j.f.: latin nyelvû felirattal sérült (...)