Dombos táj I. és Dombos táj II |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Aquarell |
| | 4 - Harpignies, Henry - Joseph (Valenciennes, 1819 - Saint - Privé, 1916) (...) |
Sziklás táj hegyikecskékkel |
Technik | | Tusche |
| | 5 - Mansbarth, L. jelzéssel Sziklás táj hegyikecskékkel, 1856 lavírozott tus, (...) |
Technik | | Tusche |
| | 6 - Reissmann Károly Miksa (Neustadt, 1856 - Budapest, 1917) Vízparti táj (...) |
| | 31 - Cossiers, Jan (Antwerpen, 1600 - Antwerpen, 1671) Pál apostol olaj, fa (...) |
Ismeretlen férfi, mint Szent Hermenegildus |
| | 32 - Bresciai festõ, 1580 körül Ismeretlen férfi, mint Szent Hermenegildus olaj, vászon 100*84 cm j.n. j.f.: latin nyelvû felirattal sérült (...) |