| | 73 - Pálnagy Zsigmond (Hajdúböszörmény,1896 - Hajdúböszörmény,1959) Női portré (...) |
| | Dieses Kunstwerk wurde wiederholt in 2 Auktionen angeboten. Das Kunstwerk wurde erstmals am 2009-04-21 vom Auktionshaus Nagyhazi galeria in Budapest versteigert.
Technik | | Lithographie |
| | 246 - Szőnyi István (Újpest, 1894 - Zebegény, 1960) Templomépítők színes (...) |
| | 136 - Perlmutter Imre (? - Budapest, 1935) Legelésző nyáj olaj, fa 13,5*18,5 (...) |
Technik | | Zeichnung |
| | 250 - Magyar festő, 20. sz. második fele Akt tanulmány ceruza, szén, papír 290*200 mm j.b.l.: ????????? 1990 XI. 24 Kikiáltási ár: |
| | 219 - Thuróczy Zoltán (Bp., 1935 - ) Csendélet kaktuszokkal olaj, farost 60*80 (...) |