10988
Nagyhazi galeria
Budapest
Hungary
2008-03-01
138

NAGYHAZI GALERIA

Hungary, Budapest, 2008-03-01

Katalog- und Auktionsergebnisse

"Aukcio Varia"

Schließen Sie Lose aus, die keinen Zuschlag haben
Gesamtsummen 138, Seiten 1 bis 28, aktuelle Seite 1
Wessobrunni Mária - kegykép másolat
GERMAN SCHOOL,Wessobrunni Mária - kegykép másolat,18th century,Nagyhazi galeria HU 2008-03-01
Postennummer 186
Anonymous
Ol, Leinwand
Datum des Werks
Német festo, 18. sz. Wessobrunni Mária - kegykép másolat olaj,vászon kartonra ragasztva 51*42 cm j.n.
Ifjú férfi
GERMAN SCHOOL,Ifjú férfi,19th century,Nagyhazi galeria HU 2008-03-01
Postennummer 215
Anonymous
Ol, Papier
Datum des Werks
Német festo, 19. sz. második fele Ifjú férfi olaj, papír 45,5*32,5 cm j.n. sérült
Brettschneider Rudolf,Kertben,20th century,Nagyhazi galeria HU 2008-03-01
Postennummer 282
Ol, Leinwand
Datum des Werks
Brettschneider Rudolf, 20. sz. eleje Kertben olaj, vászon 60*80 cm j.j.l.: (...)
Akt szobában
FRENCH SCHOOL,Akt szobában,Nagyhazi galeria HU 2008-03-01
Postennummer 296
Anonymous
Ol, Karton
Francia festo, 20. sz. eleje Akt szobában olaj, karton 68*50 cm j.n.
Liliom
Varga,Liliom,20th century,Nagyhazi galeria HU 2008-03-01
Postennummer 451
Original (Signiertes Werk)
Gravieren
Datum des Werks
Varga jelzéssel, 20. sz. második fele "Liliom" rézkarc, papír 310*235 mm (...)