Wessobrunni Mária - kegykép másolat |
Zuschreibung | | Anonymous |
| | Német festo, 18. sz. Wessobrunni Mária - kegykép másolat olaj,vászon kartonra ragasztva 51*42 cm j.n. |
Zuschreibung | | Anonymous |
Technik | | Ol, Papier |
| | Német festo, 19. sz. második fele Ifjú férfi olaj, papír 45,5*32,5 cm j.n. sérült |
| | Brettschneider Rudolf, 20. sz. eleje Kertben olaj, vászon 60*80 cm j.j.l.: (...) |
Zuschreibung | | Anonymous |
| | Francia festo, 20. sz. eleje Akt szobában olaj, karton 68*50 cm j.n. |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Gravieren |
| | Varga jelzéssel, 20. sz. második fele "Liliom" rézkarc, papír 310*235 mm (...) |