Technik | | Lithographie |
| | Osztrák festo, 1850 körül Átkelés színezett litográfia, papír220*170 mmj.n. |
Technik | | Lithographie |
| | Osztrák festo, 1850 körül A gáláns birkapásztor színezett litográfia, (...) |
Technik | | Aquarell |
| | (Brünn, 1861 - Bécs, 1925) Mediterrán tengerpart, 1895 akvarell, papír80*180 (...) |
Technik | | Aquarell |
| | Angol festo, 19. sz. közepe Férfi portré akvarell, papírd: 60 mmj.n. |
A Szent Márk Bazilika Velencében |
Technik | | Aquarell |
| | Olasz festo, 19. sz. vége A Szent Márk Bazilika Velencében akvarell, (...) |