Technik | | Pastell |
| | (Kaposvár, 1867 - Budapest, 1939) Velence, 1926 pasztell, ceruza, papír (...) |
Technik | | Pastell |
| | (Kaposvár, 1867 - Budapest, 1939) "Klárika" pasztell, papír25,5*34,5 cmj.b.f.: (...) |
Technik | | Tempera |
| | (Ikervár, 1887 - Budapest, 1959) Tatárok vonulása, 1913 akv, tempera, (...) |
Technik | | Lithographie |
| | (Pécs, 1906 - Párizs, 1997) Térelemek litográfia, papír 223*224 mm 60 000 - - (...) |
| | (Pusztaalsócikola, 1864 - Budapest, 1942) Oszi táj, 1906 olaj, vászon35,5*44,5 (...) |