10988
Nagyhazi galeria
Budapest
Hungary
2003-05-13
94

NAGYHAZI GALERIA

Hungary, Budapest, 2003-05-13

Katalog- und Auktionsergebnisse

"asta 94"

Schließen Sie Lose aus, die keinen Zuschlag haben
Gesamtsummen 94, Seiten 1 bis 19, aktuelle Seite 1
1826 - 1874
A Malgherai erod (Eugen Adam festménye után)
ADAM Julius I 1826-1874,A Malgherai erod (Eugen Adam festménye után),Nagyhazi galeria HU 2003-05-13
Postennummer 1
Lithographie
Schätzungen
(München, 1826 -1874) A Malgherai erod (Eugen Adam festménye után) litográfia, (...)
A Vezúv kitörése
ITALIAN SCHOOL,A Vezúv kitörése,1822,Nagyhazi galeria HU 2003-05-13
Postennummer 169
Gouache
Schätzungen
Datum des Werks
Itáliai festo A Vezúv kitörése, 1822 gouache, papír8,5*11,5 (...)
Borozgatók
GERMAN SCHOOL,Borozgatók,Nagyhazi galeria HU 2003-05-13
Postennummer 102
Gouache
Schätzungen
Auszeichnung
Német festo, 1800 körül Borozgatók gouache, papír12*10 cmj.n. SZM (...)
Ifjú hölgy öreg udvarlóval
GERMAN SCHOOL,Ifjú hölgy öreg udvarlóval,Nagyhazi galeria HU 2003-05-13
Postennummer 103
Gouache
Schätzungen
Auszeichnung
Német festo, 1800 körül - 17. sz. -i holland modorban Ifjú hölgy öreg (...)
Vadász kutyáival
AUSTRIAN SCHOOL,Vadász kutyáival,1851,Nagyhazi galeria HU 2003-05-13
Postennummer 26
Tusche
Schätzungen
Datum des Werks
lavírozott tus, papír10*13,5 cmj.n. b.l.: 1851b.l.: (...)