Technik | | Aquarell |
| | Tétel 5: Arató János (1919-1989): Fák(1981) akvarell, papír, 34,5x47,5 cm (...) |
Technik | | Mischtechnik |
| | Tétel 6: Babos László (1947): A rovar (1978) vegyes technika, farost, 45x90 cm (...) |
Technik | | Mischtechnik |
| | Tétel 7: Barabás László (1934): Tánc(pannó-terv) vegyes technika, papír, 70x88 (...) |
Technik | | Ol, Papier |
| | Tétel 8: Barabás László (1934): Városrendezés olajmonotípia, papír, 42x59 cm (...) |
| | Tétel 11: Batári László (1920-1997): Reggel (1980) olaj, farost, 60x70 cm (...) |