Technik | | Siebdruck |
| | Dance 1970 Serigrafi, lysmål Signert og datert nede t.h.: Ørnulf Bast 70 |
Technik | | Lithographie |
| | Berøringen I 1975 Litografi, lysmål Signert og datert nede t.h.: P. Esdaile 75 |
Technik | | Radierung |
| | Vinter, Nesodden 1982 Etsning, lysmål Signert og datert nede t.h.: Terje (...) |
Technik | | Lithographie |
| | Alker Litografi, lysmål Signert nede t.h.: Ulrik Hendriksen |
Technik | | Lithographie |
| | Ikaros 1963 1963 Litografi, lysmål Signert og datert nede t.h.: Sigurd Winge -63 |