Technik | | Lithographie |
| | Lys natt 1933 1933 Litografi, lysmål Signert og datert nede t.h.: Lilla (...) |
Technik | | Lithographie |
| | Hagebenk og hageport Litografi, lysmål Signert nede t.h.: Hans N Dahl |
Technik | | Siebdruck |
| | Trekkfugler 1978 Serigrafi, lysmål Signert og datert nede t.h.: Terje Grøstad (...) |
Technik | | Lithographie |
| | Komposisjon 1975 Litografi, lysmål Signert og datert nede t.h: Hornung 75 |
Technik | | Siebdruck |
| | Vinland Suiten S 1985 Serigrafi, lysmål Signert og datert nede t.h.: Jarle (...) |