Moise înălțând șarpele de aramă |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Holzschnitt |
| | Lot 50: Mac Constantinescu (1900-1979) - Moise înălțând șarpele de aramă / (...) |
Technik | | Bleistift, Papier |
| | Lot 41: Ion Panaitescu (1936-2013) - La malul mării / At the seaside (...) |
Technik | | Ol, Leinwand, Holztafel |
| | Lot 34: Ioan Mândru (1897-1980) - Flori galbene / Yellow flowers Description: (...) |
| | Lot 6: Augustin Costinescu (1934- ) - La plajă / At the Beach Description: (...) |
Peisaj pe malul mării (La Movilă) |
Technik | | Feder, Papier |
| | Lot 18: D. Szilagy - Peisaj pe malul mării (La Movilă)/ Seascape at Movilă (...) |