Technik | | Chromolithographie |
| | Lot 74: ADELE ANAIS TOUDUZE Le Mode Illustrée / Illustration for Le Mode (...) |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Aquarell |
| | Lot 29: AUREL CIUPE Prietenele / Friends acuarelă/hârtie, semnat dreapta jos; (...) |
Technik | | Aquarell |
| | Lot 54: EUGEN BARAU Pescarii de sirene / Fishermen of Mermeid acuarelă/hârtie, (...) |
Portretul pictorului Camil Ressu |
Technik | | Feder, Karton |
| | Lot 30: ION LAZAR Portretul pictorului Camil Ressu / Portrait of the Painter (...) |
Technik | | Druck |
| | Lot 31: UTAGAWA HIROSHIGE II Negustori / Merchants stampă/ Dimensions: 17 x (...) |