Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Feder, Papier |
| | Lot 30: PAN (PANDELE) IOANID Târg la Bazaca/Fair at Bazaca tuș cu (...) |
Landscape with green tree |
Technik | | Aquarell, Papier |
| | Lot 31: GEORGE (GHEORGHE) TOMAZIU Peisaj cu copac verde/Landscape with green (...) |
Technik | | Kohlezeichnung |
| | Lot 32: MYA STEURER MOȚATU Pianul/Piano cărbune/hârtie, semnat dreapta jos; (...) |
Technik | | Feder, Papier |
| | Lot 35: MIHU VULCĂNESCU Nud la fereastră/Nude at the window tuș cu (...) |
Technik | | Tinte, Feder, Pinsel, Papier |
| | Lot 11: NICOLAE BLEI Modelul/The model baiț cu pensula/hârtie, semnat stânga (...) |