11246
GoldArt
Bucharest
Romania
2015-03-09
127

GOLDART

Romania, Bucharest, 2015-03-09

Katalog der Auktionslose

"March Auction"

Anonym ausschließen
Gesamtsummen 127, Seiten 1 bis 26, aktuelle Seite 1
Incertitudine
CARATANASE RAZVAN CONSTANTIN 1985,Incertitudine,GoldArt RO 2015-03-09
Postennummer 001
Aquarell
Schätzungen
RĂZVAN CONSTANTIN CARATĂNASE (1985-) Incertitudine acvaforte și (...)
Din Torino
RADU AURA EVELINA 1986,Din Torino,2015,GoldArt RO 2015-03-09
Postennummer 002
Radierung
Schätzungen
Datum des Werks
AURA EVELINA RADU (1986-) Din Torino acvaforte/hârtie, semnat, datat 2015 (...)
Portret
CALINESTI Gh.lliescu 1932-2002,Portret,1993,GoldArt RO 2015-03-09
Postennummer 075
Bleistift
Schätzungen
Datum des Werks
GHEORGHE ILIESCU CĂLINEȘTI (1932-2001) Portret creion/hârtie, semnat cu (...)
Omul cu aripă
IANCUT Ion 1950,Omul cu aripă,GoldArt RO 2015-03-09
Postennummer 060
Tusche
Schätzungen
ION IANCUȚ (1950-) Omul cu aripă tuș/hârtie, semnat dreapta jos (T.A.P.) 29 x (...)
Seara la Tescani
POPOVICI Constantin 1938-2000,Seara la Tescani,GoldArt RO 2015-03-09
Postennummer 032
Ol, Leinwand
Schätzungen
AURELIAN CONSTANTIN POPOVICI Seara la Tescani guașă/hârtie, semnat dreapta jos (...)