Technik | | Aquarell |
| | RĂZVAN CONSTANTIN CARATĂNASE (1985-) Incertitudine acvaforte și (...) |
Technik | | Radierung |
| | AURA EVELINA RADU (1986-) Din Torino acvaforte/hârtie, semnat, datat 2015 (...) |
Technik | | Bleistift |
| | GHEORGHE ILIESCU CĂLINEȘTI (1932-2001) Portret creion/hârtie, semnat cu (...) |
Technik | | Tusche |
| | ION IANCUȚ (1950-) Omul cu aripă tuș/hârtie, semnat dreapta jos (T.A.P.) 29 x (...) |
| | AURELIAN CONSTANTIN POPOVICI Seara la Tescani guașă/hârtie, semnat dreapta jos (...) |