11046
Galeria Miejska ARSENAL
Poznan
Poland
2007-04-02
29

GALERIA MIEJSKA ARSENAL

Poland, Poznan, 2007-04-02

Katalog der Auktionslose

"Swiateczna Aukcja Dziek Sztuki"

Gesamtsummen 29, Seiten 1 bis 6, aktuelle Seite 1
1920 - 2009
F 58
SCHLABS Bronislaw 1920-2009,F 58,1958,Galeria Miejska ARSENAL PL 2007-04-02
Postennummer 14
Foto
Schätzungen
Datum des Werks
SCHLABS Bronisław F 58, 1958 fotografia, 51x40cm 800 zł 1 900 zł Urodzony w (...)
Test I
ROBAKOWSKI Jozef 1939,Test I,1971,Galeria Miejska ARSENAL PL 2007-04-02
Postennummer 19
Foto
Schätzungen
Datum des Werks
ROBAKOWSKI JózefTest I, 1971 fotografia, 23x13,5 (sygnowany) Cena wywoławcza : (...)
Klimaty VII - Turcja
BORYS Hanna,Klimaty VII - Turcja,Galeria Miejska ARSENAL PL 2007-04-02
Postennummer 29
Pastell
Schätzungen
BORYS Hanna Klimaty VII - Turcja pastel suchy, 33x48 400 (...)
BAJOŃSKA Krystyna,Wachlarz,Galeria Miejska ARSENAL PL 2007-04-02
Postennummer 6
Ol, Holztafel
Schätzungen
BAJOŃSKA Krystyna Wachlarz olej na płótnie, 50x61cm 450 zł 450 zł Studia z (...)
z cyklu Katedry
STARIKIEWICZ Henryk,z cyklu Katedry,Galeria Miejska ARSENAL PL 2007-04-02
Postennummer 31
Druck
Schätzungen
STARIKIEWICZ Henryk z cyklu Katedry rysunek tuszem, 28x20 cm 500 zł 700 zł (...)