| | Dieses Los wurde in 3 Auktionen angeboten. Das Kunstwerk wurde erstmals am 2006-03-30 vom Auktionshaus Galeria Marii Ochalskiej w Willi Struvego in Warsaw versteigert.
Technik | | Lithographie |
| | ŚLESIŃSKA Alina KOMPOZYCJA, 1960 litografia dwubarwna, 20,2 x 19,7 cm, (...) |
Technik | | Holzschnitt |
| | WIĘCEK Magdalena KOMPOZYCJA, 1960 drzeworyt barwny, 19,8 x 20,1 cm, sygnowany (...) |
PRIMAVERA (Rysunek nr 643 z cyklu Kalendarz Polski) |
Technik | | Tusche |
| | na odwrocie nalepka autorska z danymi Cena wywoławcza : 1 000 zł Numer (...) |
PAMIĘĆ WIECZNIE ŻYWA +1953 *1997 (Rysunek nr 636 z cyklu Kalendarz Polski) |
Technik | | Tusche |
PORTRET TRUMIENNY (Rysunek nr 641 z cyklu Kalendarz Polski) |
Technik | | Tusche |