ZIEMIA (z serii KARPATY), 1968-1972 |
| | LEWICKI Leopold ZIEMIA (z serii KARPATY), 1968-1972 linoryt, 40 x 25 cm, l.d. (...) |
| | MAZURKIEWICZ Jan MELODIA LASU, 1926 olej na tekturze, 21,6 x 26,7 cm, (...) |
Technik | | Aquarell, Gouache, Papier |
| | sygnowana u dołu "AN / 1994" Dodatkowy opis Malarz i grafik. Urodzony we (...) |
Technik | | Tempera |
| | MŁODOŻENIEC Jan LIPIEC 1994, 1994 tempera na papierze, 29,9 x 21 cm, sygnowana (...) |
| | Dieses Kunstwerk wurde wiederholt in 2 Auktionen angeboten. Das Kunstwerk wurde erstmals am 2005-03-03 vom Auktionshaus Galeria Marii Ochalskiej w Willi Struvego in Warsaw versteigert.
| | 17,2 x 33,5 cm, sygnowany p.d. "Zenon Kononowicz" Cena wywoławcza : 1 500 zł (...) |