NAD BRZEGIEM WODY (NAD MORZEM), ok. 1935 |
| | Dieses Kunstwerk wurde wiederholt in 2 Auktionen angeboten. Das Kunstwerk wurde erstmals am 2004-05-27 vom Auktionshaus Galeria Marii Ochalskiej w Willi Struvego in Warsaw versteigert.
Technik | | Holzschnitt |
| | sygnowany ołówkiem p.d. "W. Podoski" Cena wywoławcza : 500 zł Numer (...) |
Technik | | Holzschnitt |
| | sygn. na klocku gmerkiem artysty oraz pod klockiem ołówkiem "Edmund (...) |
| | sygnowany ołówkiem (pod płótnem, na kartonie) "Modzelewski", na odwrocie (...) |
Technik | | Holzschnitt |
| | sygnowany p.d. pod klockiem "t. Brzozowski 60". Cena wywoławcza : 1 500 zł (...) |
Technik | | Mischtechnik |
| | sygnowana ołówkiem pod odbitką "J.Tarasin 60". Dodatkowy opis Z teki (...) |