WIDOK KAZIMIERZA NAD WISŁĄ |
Technik | | Holzschnitt |
| | drzeworyt barwny, 14,5 x 20 cm (wymiary arkusza: 20,5 x 26 cm) sygnowany (...) |
Technik | | Radierung |
| | akwaforta barwna, odbitka autorska, 27,5 x 24,5 cm (wymiary płyty), sygnowany (...) |
| | Dieses Kunstwerk wurde wiederholt in 3 Auktionen angeboten. Das Kunstwerk wurde erstmals am 2004-02-26 vom Auktionshaus Galeria Marii Ochalskiej w Willi Struvego in Warsaw versteigert.
Technik | | Holzschnitt |
| | 23,5 x 22 cm, sygnowany ołówkiem pod odbitką "T Dominik 60" i nr odbitki (...) |
| | Dieses Kunstwerk wurde wiederholt in 2 Auktionen angeboten. Das Kunstwerk wurde erstmals am 2004-02-26 vom Auktionshaus Galeria Marii Ochalskiej w Willi Struvego in Warsaw versteigert.
Technik | | Holzschnitt |
| | sygnowany piórem pod odbitką "J.Tchórzewski 60" Dodatkowy opis Praca pochodzi (...) |
Technik | | Tusche |
| | sygnowany l.d. "F. Topolski/London 46" Cena wywoławcza : 1 700 zł Numer (...) |