11230
Feny Gallery
Budapest
Hungary
2015-05-11
164

FENY GALLERY

Hungary, Budapest, 2015-05-11

Katalog der Auktionslose

"Paintings, artworks, book auction"

Anonym ausschließen
Gesamtsummen 164, Seiten 1 bis 33, aktuelle Seite 1
Volt itt egy ember
TAKATS Marton 1971,Volt itt egy ember,Feny Gallery HU 2015-05-11
Postennummer 1
Original (Signiertes Werk)
Monotypie
Takács Márton (1971): Volt itt egy ember monotípia, papír 27x30 cm j.j.l. (...)
1904 - 1986
Anya gyermekével
HINCZ Gyula 1904-1986,Anya gyermekével,Feny Gallery HU 2015-05-11
Postennummer 2
Original (Signiertes Werk)
Radierung
Hincz Gyula (1904-1986): Anya gyermekével rézkarc, papír 17x27/30x38 cm j.j.l. (...)
Hommage a Villon
TAKATS Marton 1971,Hommage a Villon,Feny Gallery HU 2015-05-11
Postennummer 3
Original (Signiertes Werk)
Kaltnadelradierung
Takáts Márton (1971): Hommage a Villon hidegtű, papír 13x16 cm 14/15 j.j.l. (...)
1904 - 1986
Női portré
HINCZ Gyula 1904-1986,Női portré,Feny Gallery HU 2015-05-11
Postennummer 4
Original (Signiertes Werk)
Mischtechnik
Hincz Gyula (1904-1986): Női portré vegyes technika, papír 70x56 cm j.j.l. (...)
Viszonyok III
AKNAY Janos 1949,Viszonyok III,Feny Gallery HU 2015-05-11
Postennummer 5
Offset Druck
Aknay János (1949): Viszonyok III. 1982 szita, papír 20,5x29,5 cm j.j.l Aknay (...)