Technik | | Ol, Papier |
| | Aknay János (1949): Viszonyok III. 1982 szita, papír 20,5x29,5 cm j.j.l Aknay (...) |
Lélekvirág - kép a sorozatból |
| | Bánki Ákos (1982): Lélekvirág - kép a sorozatból 2010 monotípia, olaj, (...) |
Technik | | Tusche |
| | Bánovszky Miklós (1895–1995): 3 db grafika (Akt ábrázolások) 1922 ceruza, ill. (...) |
Technik | | Tempera |
| | Bélaváry Burchard István(1864-1933): Falusi jelenet tempera, karton 55x70 cm (...) |
Technik | | Tusche |
| | Biai Föglein István (1905 - 1974): Harlekim tus, papír 18x10/32x24 cm j.j.l (...) |