11230
Feny Gallery
Budapest
Hungary
2014-05-07
158

FENY GALLERY

Hungary, Budapest, 2014-05-07

Katalog der Auktionslose

"May Auction"

Anonym ausschließen
Gesamtsummen 158, Seiten 1 bis 32, aktuelle Seite 1
Viszonyok III
AKNAY Janos 1949,Viszonyok III,1982,Feny Gallery HU 2014-05-07
Postennummer 1
Ol, Papier
Datum des Werks
Aknay János (1949): Viszonyok III. 1982 szita, papír 20,5x29,5 cm j.j.l Aknay (...)
Lélekvirág - kép a sorozatból
BANKI AKOS esse 1982,Lélekvirág - kép a sorozatból,2010,Feny Gallery HU 2014-05-07
Postennummer 5
Ol
Datum des Werks
Bánki Ákos (1982): Lélekvirág - kép a sorozatból 2010 monotípia, olaj, (...)
1895 - 1995
untitled
BANOVSZKY Miklos 1895-1995,untitled,1922,Feny Gallery HU 2014-05-07
Postennummer 6
Tusche
Datum des Werks
Bánovszky Miklós (1895–1995): 3 db grafika (Akt ábrázolások) 1922 ceruza, ill. (...)
Falusi jelenet
BURCHARD BELAVARY Istvan 1864-1933,Falusi jelenet,Feny Gallery HU 2014-05-07
Postennummer 8
Tempera
Bélaváry Burchard István(1864-1933): Falusi jelenet tempera, karton 55x70 cm (...)
1905 - 1974
Harlekim
Foglein Istvan 1905-1974,Harlekim,1974,Feny Gallery HU 2014-05-07
Postennummer 10
Tusche
Datum des Werks
Biai Föglein István (1905 - 1974): Harlekim tus, papír 18x10/32x24 cm j.j.l (...)