Technik | | Malerei |
| | Tétel 61: Kondor Béla (1931-1972): Géprepülés géniusza ofszett 29,5x23,5 cm (...) |
Technik | | Zeichnung |
| | Tétel 19: Csabai Ékes Lajos (1896 - 1944): Hölgyek padon1932 fametszet, papír (...) |
Technik | | Malerei |
| | Tétel 23: Egresi Zsuzsa (1954): Régies jelenet sz. rézkarc, papír 21x16 (...) |
Technik | | Zeichnung, Pappmaschee |
| | Tétel 66: Lucas Cranach: Nőalak XIX. Századi levonatfametszetről, papír 15x18 (...) |
| | Tétel 72: Molnár C Pál (1894–1981): Bibliai jelenet fametszet 25x17,5 cm (...) |