11230
Feny Gallery
Budapest
Hungary
2010-06-10
111

FENY GALLERY

Hungary, Budapest, 2010-06-10

Katalog der Auktionslose

"Paintings, Art Works, Book Auction"

Anonym ausschließen
Gesamtsummen 111, Seiten 1 bis 23, aktuelle Seite 1
1931 - 1972
Géprepülés géniusza
KONDOR Béla 1931-1972,Géprepülés géniusza,Feny Gallery HU 2010-06-10
Postennummer 61
Malerei
Schätzungen
Tétel 61: Kondor Béla (1931-1972): Géprepülés géniusza ofszett 29,5x23,5 cm (...)
1896 - 1944
Hölgyek padon
CSABAI EKES Lajos 1896-1944,Hölgyek padon,1932,Feny Gallery HU 2010-06-10
Postennummer 19
Zeichnung
Schätzungen
Datum des Werks
Tétel 19: Csabai Ékes Lajos (1896 - 1944): Hölgyek padon1932 fametszet, papír (...)
Régies jelenet
ZSUZSA Egresi 1954,Régies jelenet,Feny Gallery HU 2010-06-10
Postennummer 23
Malerei
Schätzungen
Tétel 23: Egresi Zsuzsa (1954): Régies jelenet sz. rézkarc, papír 21x16 (...)
1472 - 1553
Nőalak
CRANACH Lucas I 1472-1553,Nőalak,Feny Gallery HU 2010-06-10
Postennummer 66
Zeichnung, Pappmaschee
Schätzungen
Tétel 66: Lucas Cranach: Nőalak XIX. Századi levonatfametszetről, papír 15x18 (...)
1894 - 1981
Bibliai jelenet
MOLNAR C. Pal 1894-1981,Bibliai jelenet,Feny Gallery HU 2010-06-10
Postennummer 72
Zeichnung, Pappmaschee
Schätzungen
Tétel 72: Molnár C Pál (1894–1981): Bibliai jelenet fametszet 25x17,5 cm (...)