Technik | | Holzschnitt |
| | Zygmunt Kotlarczyk (1917 - 1996) "Pastuszek", 1956 r. drzeworyt/papier, 21 x (...) |
Portret Mikołaja Kopernika |
Technik | | Linolschnitt |
| | Bogusław Marszal Portret Mikołaja Kopernika , 1948 r. linoryt/papier, 15 x (...) |
Portret Mikołaja Kopernika |
Technik | | Linolschnitt |
| | Teofil Jóźwiak (1921 - 1995) Portret Mikołaja Kopernika, 1962 r. (...) |
Technik | | Radierung, Aquatinta |
| | Stanisław Jakubowski (1885 - 1964) Kaplica Zygmuntowska, 1934 r. akwaforta, (...) |
| | Stanisław Jakubowski (1885 - 1964) Kościół akwaforta, akwatinta/papier, 11,7 x (...) |