Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Katarzyna Plewa (ur. 1984, Nowy Targ) Biały dom, 2008 r. olej/płótno, 80 x 60 (...) |
Technik | | Mischtechnik, Papier |
| | Dominika Stawarz - Burska (ur. 1975, Bochnia) Bochnia, Bazylika, 2013 r. (...) |
Portret Chińczyka w Japońskim stroju |
Technik | | Acryl, Leinwand |
| | Andrzej Bieńkowski (ur. 1946, Warszawa) "Portret Chińczyka w Japońskim (...) |
Technik | | Acryl, Leinwand |
| | Andrzej Bieńkowski (ur. 1946, Warszawa) "Zjawa", 1979 r. akryl/płótno, 39 x (...) |
Technik | | Aquarell, Papier |
| | Roman Artymowski (1919 Lwów - 1993 Warszawa) Kompozycja wertykalna (...) |