Z cyklu Wielka Inkwizytorka |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Foto |
| | Bianka Rolando (ur. 1979, Warszawa) Z cyklu 'Wielka Inkwizytorka', (...) |
Technik | | Tusche |
| | Olaf Brzeski (ur. 1975) "Dziewczynka z zapałkami", 2008 r. tusz/papier, 28 x (...) |
Technik | | Bleistift, Papier |
| | Marcin Maciejowski (ur. 1974, Babice k. Krakowa) Monika, 2002 r. (...) |
| | Maria Kiesner (ur. 1976, Warszawa) Kompozycja, 2011 r. olej, akryl/płótno, 30 (...) |
Technik | | Acryl |
| | Michał Szuszkiewicz (ur. 1983, Londyn) Z cyklu 'Przestrzeń pozytywna obrazu' (...) |