Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Anna Osiecka (ur. 1984, Kraków) Wir, 2016 r. olej/płótno, 100 x 100 cm (...) |
| | Patrycja Nurkan (ur. 1988, Łódź) Bez tytułu, 2016 r. olej/płótno, 100 x 100 cm (...) |
| | Mateusz Maliborski (ur. 1990, Kolbuszowa) Muzeum LIV, 2017 r. olej/płótno, 100 (...) |
Technik | | Acryl |
| | Łukasz Biliński (ur. 1987, Kraków) Mono, 2016 r. akryl/płótno, 81 x 100 cm (...) |
Technik | | Acryl |
| | Paulina Zalewska (ur. 1981, Łódź) Schody Charona, 2017 r. akryl/płótno, 100 x (...) |