Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Holzschnitt |
| | Leon Płoszay (1902 Włocławek - 1993 Włocławek) "Małogoszcz Babinek", około (...) |
Technik | | Radierung |
| | Stanisław Rolicz (1913 Mandżuria - 1997 Sopot) "Wiejska dziewczyna", 1955 r. (...) |
Technik | | Holzschnitt |
| | Stanisław Raczyński (1903 Wadomice - 1982 Kraków) "Zakopane - Stary baca", (...) |
Technik | | Mischtechnik |
| | Stanisław Rolicz (1913 Mandżuria - 1997 Sopot) "Ulica Pocztowa w Gdańsku", (...) |
Technik | | Holzschnitt |
| | Stanisław Rolicz (1913 Mandżuria - 1997 Sopot) "Wrony na śniegu", 1955 r. (...) |