Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Offset Druck |
| | Eryk Lipiński (1908 Kraków - 1991) Don Gabriel, 1966 r. offset/papier, 78 x (...) |
Technik | | Offset Druck |
| | Wiktor Górka (1922 Komorowice - 2004 Warszawa) Jeździec bez głowy, 1974 r. (...) |
Technik | | Holzschnitt |
| | Konstanty Sopoćko (1903 Warszawa - 1992) Święty Krzysztof, 1947 r. (...) |
Technik | | Radierung |
| | Władysław Zakrzewski (1903 - 1944) "Lwów - Św. Jura" akwaforta (...) |
Technik | | Radierung |
| | Józef Pieniążek (1888 Pychowice - 1953 Kraków) Ratusz w Sandomierzu, 1926 r. (...) |