Pejzaż z Kazimierza Dolnego |
| | Gizela Klimaszewska (Hufnagel Arctowa) (1903 - 1997) Pejzaż z Kazimierza (...) |
| | Gizela Klimaszewska (Hufnagel Arctowa) (1903 - 1997) W Kazimierzu Dolnym (...) |
| | Czesław Wasilewski (1875 - 1946) Czterokonna dorożka olej/deska 14,5 x 19,5 cm (...) |
| | Otto Rabe (1841 - 1906) Pejzaż z kaplicą olej/deska 26,5 x 35 cm sygnowany (...) |
Aj Petri - Krym z cyklu Morze |
| | Leon Kowalski (1870 - 1937) "Aj Petri - Krym z cyklu Morze", około 1908 r. (...) |