Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | sygn. na odwrocie: ````Nykiel```` Dodatkowy opis W latach 1929-31 uczył się w (...) |
Technik | | Holzschnitt |
| | sygn. p.d.: ````J.Kamińska````, w l.d.: ````drzeworyt langowy "PARASOLE" / 69 (...) |
Technik | | Tusche, Papier |
| | na odwrocie maszynopis: ````rys. Mieczysław Wejman```` Cena wywoławcza : 600 (...) |
Technik | | Tusche, Papier |
| | 18 x 20 cm (w świetle passe-partout) Cena wywoławcza : 700 zł Numer (...) |
Technik | | Foto |
| | sygn. p.d. i na odwrocie: ````Dezintegracje / brom, 1985```` na odwrocie (...) |