Technik | | Acryl |
| | KIESNER MariaSanatorium, 2006 r.akryl/płótno, 80 x 110 cm Cena wywoławcza : (...) |
Technik | | Acryl |
| | SANDOMIERZ AgnieszkaBez tytułu, 2006 r. sitodruk, akryl/bawełna, 40 x 40 cm (...) |
Good mistic power energy, 2006 r. |
| | TRUSZKOWSKI JerzyGood mistic power energy, 2006 r. olej/płótno, 50 x 100 cm (...) |
| | TROCHIM Anna AlicjaIdąc sobie, 2002/2006 r. olej/płótno, 89 x 100,5 cm Cena (...) |
| | ADAM - XBoom olej/płyta, 60 x 60 cm Cena wywoławcza : 100 zł |