10993
Desa Unicum
Warsaw
Poland
2007-06-01
51

DESA UNICUM

Poland, Warsaw, 2007-06-01

Katalog- und Auktionsergebnisse

"Aukcja Charytatywna na rzecz Fundacji Dzieci Niczyje"

Schließen Sie Lose aus, die keinen Zuschlag haben
Arbeiten ohne Bild ausschließen
Gesamtsummen 51, Seiten 1 bis 11, aktuelle Seite 1
Sanatorium, 2006 r.
KIESEL Carl Maria 1903-1971,Sanatorium, 2006 r.,Desa Unicum PL 2007-06-01
Postennummer 1
Acryl
Schätzungen
Auszeichnung
KIESNER MariaSanatorium, 2006 r.akryl/płótno, 80 x 110 cm Cena wywoławcza : (...)
Bez tytułu, 2006 r.
Sandomierz Agnieszka 1978,Bez tytułu, 2006 r.,Desa Unicum PL 2007-06-01
Postennummer 3
Acryl
Schätzungen
Auszeichnung
SANDOMIERZ AgnieszkaBez tytułu, 2006 r. sitodruk, akryl/bawełna, 40 x 40 cm (...)
Good mistic power energy, 2006 r.
TRUSZKOWSKI Jerzy 1961,Good mistic power energy, 2006 r.,Desa Unicum PL 2007-06-01
Postennummer 10
Ol, Leinwand
Schätzungen
Auszeichnung
TRUSZKOWSKI JerzyGood mistic power energy, 2006 r. olej/płótno, 50 x 100 cm (...)
Idąc sobie, 2002/2006 r.
TROCHIM Anna 1952,Idąc sobie, 2002/2006 r.,Desa Unicum PL 2007-06-01
Postennummer 11
Ol, Leinwand
Schätzungen
Auszeichnung
TROCHIM Anna AlicjaIdąc sobie, 2002/2006 r. olej/płótno, 89 x 100,5 cm Cena (...)
1801 - 1866
Boom
ADAM Victor Jean 1801-1866,Boom,Desa Unicum PL 2007-06-01
Postennummer 21
Ol
Schätzungen
Auszeichnung
ADAM - XBoom olej/płyta, 60 x 60 cm Cena wywoławcza : 100 zł