Technik | | Aquarell |
| | KOŻUCHOWSKi JerzyJeździec na koniuakwarela, ołówek, atrament/papier, 13,5 x (...) |
Technik | | Aquarell |
| | KOŻUCHOWSKi JerzyUłan na spienionym koniuakwarela, ołówek/papier, 24,5 x 20 cm (...) |
| | POCHWALSKI Mikołaj JózefKwiaty, 1929 r.olej/płótno naklejone na tekturę, 18 x (...) |
Technik | | Pastell |
| | GRABOWSKI StanisławPinie nad brzegiem morzapastel/tektura, 23 x 33 cm (w (...) |
| | BENEDYKTOWICZ JanuszChatka, 1947 r.olej/sklejka, 27 x 35,5 cm sygnowany i (...) |