Technik | | Aquarell |
| | Karski RomanKanoniaakwarela/papier, 47,5 x 33 cm sygnowany p. d.: ````Roman (...) |
| | ŁAKOMSKA-MUSZANKA JaninaArtysta w pracowniolej/płótno, 90 x 85 cm sygnowany p. (...) |
| | 58 x 74 cm sygnowany l. d.: ````JJ```` Dodatkowy opis Naiwna stylizacja, przypomina malarstwo późnorenesansowe, wykonanie przez XIX-wiecznego rzemieślnika. |
Technik | | Tusche, Papier |
| | BRZESKI Maria JanuszKobiety, 1932 r.tusz/papier, 35 x 24,5 cm sygnowany p. d.: (...) |
Popiersie kobiety z lilią |
Technik | | Alabaster |
| | BARABINO ArmandoPopiersie kobiety z liliąalabaster, podstawa marmur, wys.: (...) |