10993
Desa Unicum
Warsaw
Poland
2003-04-24
95

DESA UNICUM

Poland, Warsaw, 2003-04-24

Katalog der Auktionslose

"125 Aukcja"

Gesamtsummen 95, Seiten 1 bis 19, aktuelle Seite 1
ULEWA
LEGRAND Louis,ULEWA,Desa Unicum PL 2003-04-24
Postennummer 61
Radierung
Schätzungen
LEGRAND LouisULEWAakwaforta, miedzioryt, sucha igła, 19,5 x 14,3 cm, sygnowana (...)
STARE MIASTO W WARSZAWIE
LUCKIEWICZ Stanislaw 1900-1989,STARE MIASTO W WARSZAWIE,1943,Desa Unicum PL 2003-04-24
Postennummer 29
Original (Signiertes Werk)
Holzschnitt
Schätzungen
Datum des Werks
ŁUCKIEWICZ Stanisław STARE MIASTO W WARSZAWIE, 1943 drzeworyt, 17,5 x 11,2 cm, (...)
1883 - 1956
WILNO. WIDOK Z KAROLINEK NA ZAKRĘT
MIEDZYBLOCKI Adam 1883-1956,WILNO. WIDOK Z KAROLINEK NA ZAKRĘT,Desa Unicum PL 2003-04-24
Postennummer 63
Aquarell
Schätzungen
akwarela, 18,5 x 24 cm, sygnowana u dołu po lewej "A. Międzybłocki" Cena (...)
1883 - 1956
WILNO. MOST PRZEZ WILEJKĘ
MIEDZYBLOCKI Adam 1883-1956,WILNO. MOST PRZEZ WILEJKĘ,Desa Unicum PL 2003-04-24
Postennummer 64
Aquarell
Schätzungen
MIĘDZYBŁOCKI AdamWILNO. MOST PRZEZ WILEJKĘakwarela, 20,5 x 24 cm, sygnowana u (...)
1883 - 1956
WILNO. UL. BISKUPA BANDURSKIEGO
MIEDZYBLOCKI Adam 1883-1956,WILNO. UL. BISKUPA BANDURSKIEGO,Desa Unicum PL 2003-04-24
Postennummer 65
Aquarell
Schätzungen
MIĘDZYBŁOCKI AdamWILNO. UL. BISKUPA BANDURSKIEGOakwarela, 20,5 x 24 cm, (...)