Technik | | Bleistift |
| | KOCHANOWSKI RomanPEJZAŻ Z NAGIMI DRZEWAMI czarna kredka na kalce, 12,5 x 18,5 (...) |
Technik | | Tusche |
| | BUYKO BolesławAKT LEŻĄCYtusz, piórko, 24 x 36 cm, sygnowany l. d. "Buyko" Cena (...) |
Technik | | Bleistift |
| | CHRZANOWSKI AntoniDRZEWA, 1938ołówek, kredka na brystolu, 64,3 x 50 cm, (...) |
PEJZAŻ Z KAZIMIERZA DOLNEGO Z WIDOKIEM NA FARĘ |
| | JAROSZ JózefPEJZAŻ Z KAZIMIERZA DOLNEGO Z WIDOKIEM NA FARĘolej na tekturze, (...) |
PORTRET ELEGANCKIEGO PANA |
| | ORACKI-SERWIN Mieczysław PORTRET ELEGANCKIEGO PANA, 1947 olej na tekturze, (...) |