10993
Desa Unicum
Warsaw
Poland
2003-03-20
92

DESA UNICUM

Poland, Warsaw, 2003-03-20

Katalog der Auktionslose

"auckje 152"

Anonym ausschließen
Arbeiten ohne Bild ausschließen
Gesamtsummen 92, Seiten 1 bis 19, aktuelle Seite 1
1875 - 1946
PEJZAŻ Z NAGIMI DRZEWAMI
KOCHANOWSKI Roman 1875-1946,PEJZAŻ Z NAGIMI DRZEWAMI,Desa Unicum PL 2003-03-20
Postennummer 81
Bleistift
Schätzungen
KOCHANOWSKI RomanPEJZAŻ Z NAGIMI DRZEWAMI czarna kredka na kalce, 12,5 x 18,5 (...)
1878 - 1940
AKT LEŻĄCY
BUYKO Boleslaw 1878-1940,AKT LEŻĄCY,Desa Unicum PL 2003-03-20
Postennummer 59
Tusche
Schätzungen
BUYKO BolesławAKT LEŻĄCYtusz, piórko, 24 x 36 cm, sygnowany l. d. "Buyko" Cena (...)
1905 - 2000
DRZEWA
CHRZANOWSKI Antoni 1905-2000,DRZEWA,1938,Desa Unicum PL 2003-03-20
Postennummer 82
Bleistift
Schätzungen
Datum des Werks
CHRZANOWSKI AntoniDRZEWA, 1938ołówek, kredka na brystolu, 64,3 x 50 cm, (...)
1890 - 1966
PEJZAŻ Z KAZIMIERZA DOLNEGO Z WIDOKIEM NA FARĘ
JAROSZ Jozef 1890-1966,PEJZAŻ Z KAZIMIERZA DOLNEGO Z WIDOKIEM NA FARĘ,Desa Unicum PL 2003-03-20
Postennummer 45
Ol, Holztafel
Schätzungen
JAROSZ JózefPEJZAŻ Z KAZIMIERZA DOLNEGO Z WIDOKIEM NA FARĘolej na tekturze, (...)
PORTRET ELEGANCKIEGO PANA
ORACKI SERWIN Mieczyslaw 1912-1977,PORTRET ELEGANCKIEGO PANA,1947,Desa Unicum PL 2003-03-20
Postennummer 9
Ol, Holztafel
Schätzungen
Datum des Werks
ORACKI-SERWIN Mieczysław PORTRET ELEGANCKIEGO PANA, 1947 olej na tekturze, (...)